Skvělé novinky z Ultramagicu!

Ventilátory Ultramagic Všechny modely ventilátorů Ultramagic budou nyní vybaveny novým typem vtrulí “Ultraprop”. Tento typ je ve srovnání s předešlými modely až o 40% výkonější. Byl speciálně vyvinut týmem Ultramagic ve spolupráci se specialisty z oblasti letecké výroby. Listy vrtule jsou vyrobeny z mimořádně silného dřeva, které zajišťuje stabilitu a odolnost při častém používání. Listy jsou dále zesíleny a chráněny stejným materiálem, který se používá na vrtulích letadel. Vrtule byly důkladně testovány v drsných podmínkách při vysoké zátěži.

Nové vrtule Ultramagic jsou snadno indentifikovatelné podle barevného rozlišení: 13 hp – ČERVENÁ 9 hp – ORANŽOVÁ 5.5 hp – ŽLUTÁ 3 hp – ŠEDIVÁ

Ultraprop vrtule mohou být dodatečně nainstalovány i na předchozí modely ventilátorů Ultramagic. Upozorňujeme ale, že pro ventilátory o výkonu 13 hp je potřeba nainstalovat i novou klec. Alternativou je ale i možnost instalace menší oranžové vrtule. Dále bychom Vám rádi oznámili, že Ultramagic ventilátory budou oceněny prestižní evropskou značkou CE. Užívání této značky nevyžaduje žádné úpravy na ventilátoru. Vyžaduje pouze dva měsíce studia a závěrečný report od našeho nového člena týmu, leteckého inženýra, Jauma. Všechny ventilátory budou nyní dodávány společně s manuálem na údržbu. To je podmínkou certifikace CE.

Unikátní, kvalitní, výkonné – Ultramagic Ultraprop CE certifikované ventilátory